Náš príbeh

V Nordic Foodie BIO spájame škandinávsku čistotu a vysokú kvalitu s gurmánskou láskou k dobrému jedlu a nezabudnutelnej chuti  zdravých BIO produktov.

 

Myšlienka na Nordic Foodie BIO vznikla , pretože sme videli ako náročné bolo pre rodičov  nájsť zdravú a chutnú pochúťku pre deti, aby boli spokojné náročné jazýčky Vašich deti a zároveň zabezpečia spokojný úsmev detských lekárov a výživových poradcov a samozrejme  hlavne Vás rodičov.Detičky dostanú len to najlepšie  a najzdravšie na trhu vo výnimočne vysokej kvalite z extrémne pozorne vyberaných surovín od certifikovaných svetových dodávatelov , splnajúcich najprísnejšie kritéria a štandardy  v detskej bio kvalite všetkych zložiek obsiahnutých v našich výnimočných produktoch .Zabalené v praktickom ,ale hlavne perfektne kvalitu uchovávajúcom neviditeľnom špeciálnom  obale.Potrpíme si na celý proces výroby od pôvodu a spôsobu zberu ovocia, dopravu , šetrné spracovanie až po  uskladnenie, všetko splnajúce najnáročnejšie procesy a požiadavky prevyšujúce štandardy pre splnenie certifikácie na BIO a Baby Food kvalitu.Aj vďaka nadštandardne nastaveným očakavaniam a požiadavkám si môžme dovoliť s vysoko prekročeným splnením všetkych noriem sa podielať na zdravom vyvoji tých najdoležitejších bytostí na tejto zemi- Vašich detí. Preto sme vytvorili čistý a jednoduchý pokrm pre deti, ktorý je nielen zdravý ale aj vynikajúco chutí. S pôvodnou myšlienkou prišla Petra, slovenka žijúca v Dánsku , ktorá  sa aktívne podieľala na vývoji výrobkov a preto sa línia výrobkov volá „Petra&Friends“ Cestovala som po Európe a pýtala som sa mamičiek všade, čo hľadajú v dobrom snacku a čo chcú v dobrom pokrme. Odvtedy spolupracujeme s deťmi z mnohých krajín, preto aby boli recepty perfektné a aby vyhovovali detským chúťkam. Recepty boli pôvodne vytvorené v Dánsku a nám sa ich podarilo na Slovensku zrealizovať .

 

Strávili som niekoľko rokov vytváraním receptov, ktoré spĺňajú naše úsilie dodávať produkty, ktoré sú zdravé, chutné a tej najvyššej BIO kvality.

 

Všetko toto znamená, že produkty Petra&Friends sú jedinečnou kombináciou našich ideálov, želaní matiek a chuťou, ktorú deti milujú.

 

Vychutnajte si to!

S pozdravom
Malá rodinná firma s veľkým nadšením pre zdravé BIO maškrty

NAŠE PRODUKTY >